شلوار لی یا شلوار جین

 

شلوار لی یا شلوار جین ؟

لی یک مارک جین آمریکایی است ، اولین بار در سال 89 در سالینا ، کانزاس تولید شد. این شرکت متعلق به شرکت Kontoor Brands است که یکی از بخش‌های لباس شرکت شلوار جین VF است.

شلوار جین

دفتر مرکزی آن در حال حاضر در مریام ، کانزاس ، درست در خارج از کانزاس سیتی ، میسوری است.این شرکت اظهار می‌دارد که آن‌ها یک خرده فروش بین المللی و تولید کننده پوشاک و لباس‎‌ هستند و بیش از 400 کارمند در ایالات متحده دارند.در استرالیا ، این مارک پس از خریداری از Yakka از سال 2007 متعلق به برندهای اقیانوس آرام است.

 

این شرکت در سال 89 توسط هنری دیوید لی به عنوان شرکت HD Lee Merantile در سالینا ، تشکیل شد. لی اولین تبلیغات تلویزیونی خود را پخش کرد ، که باعث تبلیغ لباس غربی شد.

لباس‌های لی بدلیل استحکام بالا بعنوان لباس کار در معادن مورد استفاده قرار می‌گرفته است که در دهه 1970 لی تمرکز خود را از لباس کار تغییر داد. در دهه 1960 این شرکت به 81 کشور گسترش یافت و در سال 1969 توسط شرکت VF معرفی شد و به یک برند تبدیل شد. لی یک لباس کاملاً جدید را برای ن ایجاد کرد، خط لباس مخصوص جوانان و دختران معرفی شد. این مارک از طریق فروشگاه سیتادیوم پاریس در پاریس راه اندازی شد.

شلوار لی یا شلوار جین در واقع از ادغام سه برند ( Lee,kantoor,wrangler/jean ) تشکیل شده‌اند که Wrangler یکی از آن‌ها است. Wrangler یک تولید کننده آمریکایی در شلوار جین و سایر موارد پوشاک ، به ویژه لباس کار است. این مارک متعلق به شرکت Kontoor Brands Inc است که صاحب لی نیز هست. دفتر مرکزی آن در مرکز شهر گرینزبورو ، کارولینای شمالی در ایالات متحده واقع شده است و کارخانه‌های تولیدی در مناطق مختلف در سراسر جهان وجود دارد.

شلوار جین

Wrangler Jeans اولین بار توسط شرکت Blue Bell Overall ساخته شده بود ، هنگامی که کیسی جونز آن را در اواسط دهه 1940 به دست گرفت ، این برند را به دست آورد. آبی بل ، برنارد لیختن اشتاین ، خیاط لهستانی را که از نزدیک با کابوی‌ها همکاری می‌کرد ، به کار گرفت تا به طراحی شلوار جین مناسب برای استفاده رودو (rodeo) کمک کند. وی چندین موتور سوار معروف رودو را متقاعد کرد تا از طرحش استفاده کنند.

شلوار لی

سبک 13MWZ ، کوتاه برای سیزدهمین نسخه شلوار جین مردانه با زیپ ، در سال 1947 معرفی شد. این مدل هنوز در دسترس است و شرکت از آن زمان چندین خط دیگر را معرفی کرده است که بیشتر به یک گروه خاص معرفی شده‌اند. نمونه‌های آن شامل 20X ، ریگ و اورا است. Wrangler همچنین کالاهای خود را به بسیاری از کشورها صادر می‌کند و اروپا و استرالیا برخی از اصلی‌ترین بازارهای صادراتی آن هستند.Wrangler همچنین دارای یک سری لوازم جانبی موسیقی برای طرفداران موسیقی کشور است.

لینک کوتاه:http://RobinMode.com/?p=338

شما چه موفقیت هایی را از دست داده‌اید ؟

شلوار لی یا شلوار جین

مدیریت کاربران در سامانه مدیریت ناوگان

، ,شلوار ,شرکت ,لی ,جین ,یک ,شلوار جین ,است که ,شلوار لی ,در سال ,این شرکت ,شرکت kontoor brands

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
استقلال خوزستان تجربه ی من از کلابی عصر نوین پایگاه کاشف: وبلاگ تخصصی امنیت سیستان و بلوچستان آهنگستان علیرضا اصل عبیاوی پور تاناروس آموزش گام به گام حسابداری ،مالی و مالیاتی اجاره کلایمر و خرید کلایمر باز ار به بازار | نیازمندی های کسب و کار